Продавець EPOXY LVIV розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1850 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком вихідний. Ми зв'яжимось з Вами у найближчий робочий день.

Затишна 1, Львів, Україна
Додати відгук

Полірування Епоксидної Смоли

Полірування Епоксидної Смоли

БАТЬКО Крістал

   

ЯК ПОЛІРУВАТИ ЕПОКСИДНУ СМОЛУ

come_polish_epoxy_resin_table_river_table_lucidatura_lucidanti_polish_paste_abrasive_paiboat_composites_easy_composites_paicristal_NW1_topfinish

 

Як відполірувати стіл з епоксидної смоли

У цій статті ми розглянемо, як полірувати епоксидну смолу. Ця смола стає все більш поширеною, особливо для створення дерев'яних річкових столів з найрізноманітнішим і ефектним дизайном.

У цій статті ми не зосереджуємось на тому, як зробити стіл, чи скільки епоксидної смоли потрібно для цього, ані на процедурі заливання самої смоли. До речі, ця техніка використовується не тільки для виготовлення таких столів зі смоли, але й для багатьох інших художніх творів, як для окремих підлог, так і для різних предметів меблів.

Натомість у цій статті ми зосередимося на останньому етапі процесу, який є підготовкою перед поліруванням і самому поліруванні. Які тоді є вирішальними фазами, які надають естетичної цінності та видатності художній творчості.

Почнемо з того, що не всі епоксидні смоли однакові. Є більш-менш матові смоли, більш-менш полірувані. Однак епоксидна смола — це тип смоли, який має тенденцію бути досить твердим і «природно» має тенденцію бути матовим. З цієї причини надзвичайно важливо виконувати етап фінішної обробки поверхні, ретельно дотримуючись деяких чітко визначених кроків.

 

 

Як відшліфувати та розгладити стіл з епоксидної смоли

Процес шліфування є вирішальним етапом у створенні дерев’яного столу з епоксидної смоли. Насправді чудова обробка та ідеальне полірування залежать від ретельності, з якою поверхню було підготовлено наждачним папером. Фаза шліфування перед поліруванням надзвичайно важлива.

Під рукою необхідно мати принаймні зернистість від 80 до 2500. Процес може змінюватись залежно від типу епоксидної смоли (тобто твердості смоли), а також полірувальної суміші, яка буде використана пізніше (тобто скільки абразивна сполука).

Однак ми можемо сказати, що стандартний процес передбачає використання таких шліфувальних паперів у ряд: 80,100,120,150,180,220, 240, 320, 400, 600, 800, 1000,  2000, 2500. Наша порада полягає в тому, щоб зробити «мокре шліфування», що означає розпилення. води на поверхні до та під час шліфування. Це зробить процес шліфування більш плавним, а результат рівномірним. Ви можете використовувати наждачний папір вручну. Однак ми пропонуємо використовувати орбітальну шліфувальну машину: це робить обробку більш точною та однорідною, а також прискорює процес.

 

Дуже важливо , щоб кожен крок шліфувального паперу ідеально видаляв сліди попереднього паперу: ви повинні бути дуже прискіпливими та обережними в цьому пункті. Яка ідея? На папері зернистістю 240 слід повністю видалити сліди від зернистості 120; зернистість 320 повинна повністю знищити сліди зернистості 240; і так далі. Який ризик інакше? Ризик полягає в тому, що під час подальшого полірування полірувальна суміш легко видаляє сліди тонкого паперу (в даному випадку 2500), а також усуває будь-які залишкові сліди 1000 і 2000, але не може позбутися більш ранню крупну крупу, якщо вона не була належним чином видалена. Це важливий момент для належної обробки, яка потім принесе вам належне задоволення.

Насамкінець зауважте, що якщо ви обираєте матове покриття полімерного столу, достатньо буде зупинитися на папері зернистістю 320 або досягти зернистості 400, залежно від ступеня непрозорості, якого ви бажаєте досягти. Як було сказано вище, за допомогою орбітальної шліфувальної машини легше і швидше отримати дуже гарний і однорідний сатиновий ефект.

   

Як полірувати епоксидну смолу

Полірування вручну, дрилем чи полірувальною машиною?

Ось ми на завершальному етапі полірування столів зі смоли та дерева, як повністю епоксидних, так і окремих річкових столів. Чудова підготовка та точна обробка, виконана за допомогою наждачного паперу, робить процес з абразивною пастою швидшим, ефективнішим і приносить задоволення.

Іноді виникає деяка плутанина щодо поняття абразивної суміші. Спробуємо прояснити це, дуже коротко і спрощено. Можна сказати, що абразивна паста (або компаунд) - це різновид легкого шліфувального паперу, який, на відміну від паперу, крім абразивних речовин, містить ще й полірувальні речовини. Ось чому деякі люди називають це просто полірувальною пастою. Тому продукт для полірування епоксидної смоли повинен містити хороший баланс абразивних агентів і полірувальних агентів, щоб бути в змозі гарантувати, в той же час, як видалення слідів паперу (тобто непрозорість), так і досягнення бажаного глянцевого ефекту.

Як було сказано вище щодо процесу шліфування, коли ви готові полірувати стіл епоксидною смолою, також рекомендується використовувати електричний інструмент, а саме полірувальну машину, бажано з регульованою швидкістю. Поверхню можна полірувати вручну, як альтернативу, що в будь-якому випадку зручно на невеликих поверхнях і вузьких ділянках. На великих площах, таких як стіл певного розміру, використання полірувальної машини гарантує швидшу дію та більш однорідне покриття. З іншого боку, ми не рекомендуємо використовувати кутову шліфувальну машину, оскільки вона має нерегульовані та занадто високі оберти, що не дозволяє полірувальній пасті працювати належним чином. Крім того, він має тенденцію до надмірного перегріву смоли: будьте обережні, якщо смола перегріється, вона горить і стає нерівномірно матовою.

 

Як альтернативу полірувальнику можна також використовувати дриль. Просте свердло, до якого можна прикріпити невелику задню пластину та невелику поролонову подушечку. Використання дрилі дуже популярно серед ентузіастів і любителів своїми руками, оскільки це інструмент, який часто використовується і зазвичай завжди присутній вдома.

Які аксесуари та які абразивні суміші для полірування епоксидних столів?

З'ясувавши різні способи нанесення (вручну, дрилем, полірувальним верстатом), давайте розглянемо, які аксесуари більше підходять у поєднанні з полірувальним складом. Якщо ви поліруєте вручну, ви можете використовувати тканину з мікрофібри, або ви можете скористатися  тримачем для ручної накладки , куди ви можете прикріпити ті самі накладки, які використовували б з електричною полірувальною машинкою. .

Насправді спеціальні поролонові подушечки використовуються в поєднанні з полірувальною машиною або дрилем. Найпоширеніший виготовлений з поролону середньої жорсткості. Нижче наведено стандартний процес полірування дерев’яних та епоксидних столів:

  1. рівномірно розподіліть абразивну пасту PAI BOAT REX XTRA по поверхні;
  2. встановіть полірувальну машину на низьку швидкість (між 800 і 1000 обертів на хвилину), потім почніть полірувати, переміщаючись по поверхні схрещеними рухами, тобто зверху вниз і справа наліво: концепція полягає в тому, щоб не залишатися надто на одному місці точковий, щоб не перегрівати смолу;
  3. поступово збільшуйте швидкість полірування, можна досягти 1500-2000 об/хв: збільшуючи швидкість і зменшуючи тиск на поверхню, ви відполіруєте смолу до глянцю;
  4. протріть поверхню чистою тканиною та перевірте результат: якщо все ще є подряпини чи тьмяність тут і там, або якщо ви хочете посилити глянцевий ефект, ви можете виконати наступні кроки, починаючи з пункту 1.
 

 

PAI BOAT REX XTRA  - це спеціальна абразивна суміш для полірування епоксидної смоли. Він містить ідеальний баланс абразивних і полірувальних речовин, про який ми говорили раніше. У більшості випадків це єдиний продукт, необхідний для полірування вашого чудового предмета меблів. Його спеціально розроблена формула може ефективно працювати навіть безпосередньо на зернистості 1200 і виділяє мінімальне тепло.

 

Якщо ви хочете мати ще більш блискучий стіл, є другий тип полірувальної пасти, яка, безсумнівно, допоможе. Оскільки паста дрібніша, ніж PAI BOAT REX XTRA , бажано використовувати її з більш м’якою піною. Ось процедура крок за кроком:

  1. нанесіть кілька крапель полірувальної пасти Pai Boat PERLA 15 тут і там на поверхню; або нанесіть кілька крапель прямо на чорний поролон середньої м’якості;
  2. відрегулюйте полірувальну машину на малу швидкість (між 800-1000 об./хв.) і поліруйте перехресними рухами;
  3. порівняно з попереднім нанесенням абразивної пасти PAI BOAT REX XTRA , тиск на поверхню нижчий, і ви можете збільшити швидкість до 2000 об/хв навіть раніше;
  4. протріть поверхню чистою серветкою з мікрофібри.

Як зберегти епоксидну смолу блискучою та захищеною?

Нарешті ми підійшли до кінця, епоксидний стіл засяє у всій красі. Остання порада, якою ми хотіли б поділитися, це те, як зберегти високий блиск з часом і як доглядати за поверхнею, не пошкоджуючи її.

Завжди краще уникати використання загальних або надто агресивних знежирювачів, які ризикують погіршити ступінь блиску смоли в довгостроковій перспективі. Крім того, якщо ви хочете затримати природний процес окислення, в результаті якого смола поступово стає жовтою і матовою, доцільно захистити поверхню спеціальним засобом.

Для таких цілей Flash Touch є надзвичайно корисним продуктом. Це універсальний продукт, оскільки він діє як неагресивний нейтральний миючий засіб і як захисний віск. Flash Touch - це продукт, який просто наноситься розпиленням: він видаляє з поверхні бруд, жир, відбитки пальців. Водночас він залишає на епоксидній смолі тонку захисну та блискучу плівку, яка запобігає прилипанню бруду та пилу, а також захищає від УФ-променів, якщо ваш стіл піддається їм протягом дня.

Ви можете наносити його за допомогою м’якої тканини з мікрофібри ,принаймні раз на місяць, якщо ви хочете оновити захисну плівку. Або щоразу, коли ви хочете дуже швидко очистити стіл, надавши йому додаткового блиску.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner