Продавець EPOXY LVIV розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1888 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком вихідний. Ми зв'яжимось з Вами у найближчий робочий день.

Затишна 1, Львів, Україна
Додати відгук

Перламутровий пігмент та епоксидна смола

Перламутровий пігмент та епоксидна смола

Щоб вийшли такі візерунки, необхідно взяти до уваги два головні аспекти щодо матеріалів:

  • Насиченість кольору
  • щільність епоксидної смоли

Насиченість кольору

Перед тим, як приступити до роботи, необхідно визначити, яку насиченість пігменту ви хочете у вашому виробі. Зазвичай додається від 1% до 5% від загальної кількості смоли.Збільшуючи або зменшуючи відсоток вмісту пігменту в смолі, можна отримати різний ефект.
Іншим важливим фактором є товщина виробу: що воно тонше, тим більше пігменту потрібно додати для отримання насиченого кольору.

Щільність епоксидної смоли

Коли ми розібралися з тонкощами роботи з пігментом, необхідно зрозуміти, як робляться ці “хвилі” в товщі смоли? Виявляється, все досить просто – потрібно просто дочекатися певного моменту.

Кожна смола має особливу рису, яка називається "часом життя", "життєздатністю" або ще простіше - "часом роботи". Цим терміном називається часовий проміжок після змішування компонентів до моменту, коли смола починає густіти і нагріватися (що означає, що затвердіння вже почався). Виробники вказують цей час для того, щоб майстри та художники розуміли, скільки у них є часу на роботу зі смолою, перш ніж вона почне тверднути і її вже буде важко видозмінювати.

Але в даній техніці - цей часовий проміжок - ключовий, адже саме його потрібно почекати, щоб почати створювати ефект хвилі:

  1. Змішайте епоксидну смолу у вказаних в інструкції пропорціях
  2. Додайте металевий пігмент до концентрації, яка вам більше подобається (насиченість можна перевіряти, занурюючи в смолу паличку і даючи їй стекти назад у тару – у цьому струмені і буде видно справжню насиченість)
  3. Здійсніть заливку у форму/опалубку.
  4. Зачекайте "час життя"
  5. Паличкою проведіть тест, описаний у пункті 2., але цього разу перевірте, як швидко смола стікає з неї - якщо досить швидко і видно, що по консистенції смола все ще рідка, варто почекати ще, а якщо смола схожа по в'язкості на рідкий мед і струмінь повільно "тягнеться" назад у заливку, стікаючи дуже довго (а під самий кінець і зовсім залишається дуже тонка нитка) - це саме той стан смоли, що нам потрібно! Головне – не перестаратися, адже смола можна загуснути надто сильно.
  6. Поводьте паличкою в смолі, щоб створити візерунок, який вам найбільше подобається - завдяки тому, що смола вже досить густа, візерунок збережеться аж до твердого стану смоли

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner