Продавець EPOXY LVIV розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1850 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком вихідний. Ми зв'яжимось з Вами у найближчий робочий день.

Затишна 1, Львів, Україна
Додати відгук

Плівка на поверхні смоли. Як боротись?

Плівка на поверхні смоли. Як боротись?

Причини дефекту

1. Підвищена вологість повітря – найпоширеніший фактор. Не рекомендується працювати зі смолою в умовах підвищеної вологості, а також під час дощу, туману з відкритими вікнами та поблизу водойм. В ідеалі потрібно працювати в сухому та теплому закритому, але вентильованому приміщенні. Якщо ж ви працюєте з відкритими вікнами, то необхідно через послуги прогнозу погоди уточнити вологість повітря у вашому населеному пункті: працювати зі смолою потрібно при вологості не вище 30-40%.

2. Низька температура. Даний фактор часто поєднується з вищеописаним і збільшує шанс виникнення дефекту. Рекомендована температура роботи зі смолою – не нижче +20 і не вище +25-27 °C. Однак, щоб убезпечити ваші майбутні вироби від появи плівки, можна працювати і залишати смолу застигати при температурі навіть вище за кімнатну (наприклад, поблизу батарей і обігрівачів не на найвищій потужності).

3. Використання барвників та добавок не протестованих виробником. Завжди будьте обережними з добавками, які ви використовуєте вперше: рекомендується спочатку провести тест на невеликій кількості смоли, щоб побачити реакцію матеріалу на той чи інший засіб. Що стосується барвників і добавок на водній основі - їх використання з епоксидною смолою неприпустимо, тому що навіть найменша волога на заготовках і формах може зіпсувати ваш виріб.

Як запобігти?

1. Обладнати майстерню кондиціонером або іншими методами контролювати температуру та вологість у приміщенні, в якому ви працюєте зі смолою.

2. Використовувати техніку пре-каталізу або працювати і залишати затвердіти вироби поблизу джерел тепла. Техніка пре-каталізу полягає в тому, щоб залишити змішану смолу в тарі до моменту, коли вона стане теплою, і вже після заливання: так у вологості або низької температури повітря буде менше шансів зіпсувати вашу роботу. Однак використовувати цю техніку можна тільки з невеликими обсягами смоли (не більше 100 гр за раз): якщо залишити в тарі на довгий час велику кількість смоли, може статися перегрів, смола закипить і зіпсується.

3. Незалежно від того, наскільки смола видається кристально прозорою в тарі, ми рекомендуємо добре її прогріти після покупки (наприклад, на водяній бані). Ви можете не помітити легкого каламутного відтінку або осаду на дні тари, коли виймаєте упаковку смоли з посилки, однак цей фактор може також призвести до появи дефектів у вашому майбутньому виробі!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner