Кошик
94 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Epoxy Lviv

+380678082203
+380678082203

Рекомендації для роботи з смолою

 

Температурні режими

Зима

Епоксидна смола (компонент А) та затверджувач (компонент В) повинні бути ідеально прозорими. В зимовий період року, при зберіганні та транспортуванні  можлива кристалізація компонентів. Це часткове або повне "помутніння". Для вирішення цієї проблеми достатньо помістити каністри в гарячу воду (+60+80 С) до повного нагріваня компонетів. Через деякий час вони знову стануть прозорими. 

Увага! Перед замішуваням дочекайтесь охолодження компонетів до кімнатної температури(+17+22 С)

Літо

В літній період під час зберігання та транспортуванні  можливий перегрів компонетів. Обовязково охолодіть смолу та затверджувач до температури +22+25 С.

Приміщення для роботи з смолою.

На виробництві виробів з епоксидної смоли, повинно бути окремо оснащене приміщення для заливки. Основними вимогами до якого є:

  • обов'язковий контроль температури та вологості
  • ідеальна чистота
  • хороше освітлення
  • вентиляція
  • пожежна безпека

Іструмент, який стане у пригоді:

 Початок робіт

 Якщо Ви неможете визначитись з якою саме епоксидною системою працювати, для кращого результату обов'язково зв'яжіться з нами. Нагадаємо, що у нас є різні системи для Ваших задач: